Novinky & akce

Novinky & akce

Naše menu se pravidelně mění v závislosti na sezónních potravinách, abychom zajistili co největší kvalitu a chuť jídel. Nezapomeňte sledovat naše sociální sítě, abyste se dozvěděli o dalších chutných novinkách.

 

Content Blocks

Pink Stories

Oslavte měsíc lásky s naší exkluzivní kolekcí „Pink Stories“, která spojuje kouzlo růžových vín ze srdce Moravy, Itálie, Španělska a Jižní Afriky s jedinečnou chutí italského ginu ve variacích našich barmanů. Tato unikátní selekce byla stvořena pro oslavu životních radostí nebo pro ničím nerušené večery plné odpočinku. Užijte si ji společně s námi.

1. 5. – 31. 5.
12:00–21:00

Menu

Chřestové menu

Jaro přináší sezónu čerstvého chřestu a s ním naše speciální chřestové menu plné jedinečných pokrmů. Toto menu bude dostupné od 6. 5. 2024 jen omezenou dobu, proto neváhejte a rezervujte si stůl, abyste mohli ochutnat, co všechno jsme pro vás připravili. 

od 6. 5. – 26. 5. 2024
12:00 – 21:00

Menu

Nedělní brunch

Dopřáváte si o víkendu dlouhý spánek a pozdní snídani? Náš nedělní brunch je přesně to, co potřebujete. Vychutnejte si oblíbené vejce Benedikt, domácí vafle a další lahůdky a nápoje, které udělají z vaší neděle nejkrásnější den v týdnu.

Každou neděli od 12:00 do 14:00

Menu

Čaj o páté 

Učiňte Vaše odpoledne něčím výjimečné a přijďte si vychutnat čaj o páté do naší restaurace. Každý den v čase od 15:00 do 18:00 vám ukážeme, že britský rituál čaje není pouze o samotném nápoji, ale také krásně naaranžovaných sladkých i slaných lahůdkách, které doplníme vynikajícím šumivým vínem. Přijďte si užít harmonii chutí a uvolněné atmosféry.

Menu

Zážitkové menu v restauraci Chateau Ctěnice

Vstupte do světa, kde se tradice setkává s výjimečným gastronomickým zážitkem. Naše restaurace je nejen místem, kde se stýkáme s minulostí v úžasných historických interiérech, ale také místem, kde se mísí chuťové skvosty do nezapomenutelných zážitků. 

Menu