Svatby & akce

Featured - slides

Svatby & akce

Stále více párů sní o svatbě na romantických zámcích a Ctěnice jsou v tomto ohledu skvělou destinací. Zdejší zámecký areál nabízí nejen krásné prostory pro obřad, ale také nádherný park, který vám umožní uspořádat nezapomenutelnou venkovní ceremonii. Když se pak budete chtít posunout dovnitř, restaurace Chateau Ctěnice s elegantním interiérem je pro svatební hostinu tou nejlepší volbou. Náš zkušený personál se postará o to, aby vše bylo přesně tak, jak si přejete. Naše restaurace disponuje 50 až 60 místy.

Pokud potřebujete radu ohledně výběru menu, dekorací nebo doporučení na fotografa, neváhejte se na nás obrátit. Vaše svatba ve Ctěnicích bude skutečně nezapomenutelným zážitkem nejen pro vás, ale i pro vaše hosty.

Naše restaurace je jako stvořená pro romantické okamžiky. Pokud hledáte místo pro zásnuby, oslavu výročí nebo narozenin, určitě neváhejte a kontaktujte nás. Připravíme romantický piknikový koš nebo večeři při svíčkách. Rádi vám pomůžeme uspořádat i další slavnostní příležitosti, jako jsou promoce nebo jubilea.

Restaurace Chateau Ctěnice je také ideální pro firemní akce. Pokud chcete zapůsobit na své zaměstnance nebo klienty, rádi pro vás připravíme reprezentativní občerstvení v našem salónku nebo přímo v restauraci. V nabídce máme široký sortiment jídel a nápojů, který splní nároky všech hostů.

Pojďte si užít nezapomenutelné okamžiky v naší restauraci a nechte se hýčkat našimi službami.

Content Blocks

V případě zájmu o více informací nebo o rezervaci prostor prosím kontaktujte naší event koordinátorku:

Telefon: +420 734 576 488
E-mail: event.coordinator@pytloun-hotels.cz